Төгсөгч :

..бусад

2014-2015 он

  Оюутны РД Дипломын дугаар  
Овог  Нэр
  Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи, эрүүл ахуй/өдөр/  
1 Пүрэвсүрэн  Алтантогос D201406005 1484
2 Ариунболд  Болормаа D201406006 1485
3 Бүргээ  Буянжаргал D201406007 1486
4 Сүхбаатар  Батдэлгэр D201406008 1487
5 Лхагвасүрэн  Дуламсүрэн D201406009 1488
6 Уламбаяр  Лхамсүрэн D201406010 1489
7 Ням-Осор  Марал-Эрдэнэ D201406011 1490
8 Өлзийдэлгэр   Мөнхтуяа D201406012 1491
9 Чойжил  Мөнхзул D201406013 1492
10 Бямбажав  Нандинцэцэг D201406014 1493
11 Эрдэнэбаяр  Наранцацрал D201406015 1494
12 Баатар  Отгон D201406016 1495
13 Алдармаа  Оюунчимэг D201406017 1496
14 Даваасүрэн  Оюунтөгс D201406018 1497
15 Амаржаргал  Өнөржаргал D201406019 1498
16 Идэрсайхан  Сарангэрэл D201406020 1499
17 Хишигбүргэд  Сүглэгмаа D201406021 1500
18 Жүрмэд-Очир  Цэцэгсүрэн D201406022 1501
19 Дорж  Энхзаяа D201406023 1502
20 Энхбаяр  Энхзаяа D201406024 1503
21 Доржбат  Эрдэнэбаяр D201406025 1504
22 Ганхүү  Эрдэнэ – Очир  D201406026
1505
Хоол үйлдвэрлэл,үйлчилгээний технологи  D541600  
23 Батмаа  Дашням D201406034 1514
24 Цэрэнбат  Цэрэндулам D201406035 1515
25 Отгонбаяр  Батбаяр D201406036 1516
26 Цэрэндорж  Нямжав D201406037 1517
27 Шаравдорж  Цэцэнмандах D201406038 1518
28 Шаравдорж  Мөнхтөгс D201406039 1519
29 Пүрэвсүрэн  Ариунбаяр D201406040 1520
30 Өлзийбаяр  Сарантуяа D201406041 1521
31 Батчулуун Анхцэцэг D201506104 1583
32 Жамбалдорж  Бүүвэйбаатар D201506105 1584
33 Баатарсүх Болор-Эрдэнэ D201506106 1585
34 Гантөмөр  Байгаль D201506107 1586
35 Бямбадорж Доржпүрэв  D201506108 1587
36 Очирбат  Мөнх-Оргил D201506109 1588
37 Насанбуян  Мөнх-Эрдэнэ D201506110 1589
38 Адъяа Мөнхбаяр  D201506111 1590
39 Мэндбаяр  Оюунчимэг D201506112 1591
40 Чимэддорж Түмэнбаяр  D201506113 1592
41 Мөнхцэцэг Ууганчимэг D201506114 1593
42 Сэр-Од  Ууганбаяр D201506115 1594
43 Баянзул  Энх-Амгалан D201506116 1595
44 Дашдаваа Сүнжидмаа D201506117 1596
Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи, D540800
45 Буд  Энхцэцэг эм D201406027 1507
46 Сүхбаатар  Гансуварга D201406028 1508
47 Цэрэндорж  Баярмаа D201406029 1509
48 Мөнхбат  Дулсаншарав D201406030 1510
49 Наранцэцэг  Бямбацэрэн D201406031 1511
50 Ганбаатар  Түвшинзаяа D201406032 1512
51 Отгонсүрэн  Оюунгэрэл D201406033 1513
Магистр
52 Нямдаваа  Дэмбэрэлтуяа  Е20140994 51
53 Бат-Өлзий  Бат-Эрдэнэ Е20140997 54
54 Энхтөр  Бадамгарав Е20140996 53
55 Цэдэндамба  Батжаргал  Е20140995 52
56 Бямбаа  Ёндонжамц Е20140989 46
57 Базаргардаа  Эрдэнэбаатар Е20140990 47
58 Дашдондог  Отгонбаяр Е20140991 48
59 Чулуунбаатар  Мөнхтуяа Е20140992 49
60 Занданрагчаа  Оюун Е20140993 50
D340910 Зочид буудал, зоогийн газрын удирдлага
61 Нурлан Алтынай D201506062 1541
62 Гомбодорж Ариунболд D201506063 1542
63 Ууганжаргал Анхбаяр D201506064 1543
64 Батжаргал  Болор D201506065 1544
65 Ганболд Ганпүрэв D201506066 1545
66 Долгорлхам Даваадулам D201506067 1546
67 Лхагва Дэлгэрцэцэг D201506068 1547
68 Баасанжав Оюумаа D201506069 1548
69 Энхтайван Сайнбилэг D201506070 1549
70 Баатарбилэг Түвшинзаяа D201506071 1550
71 Амгалан Хосбаяр D201506072 1551
72 Чойжилсүрэн Цэлмэг D201506073 1552
73 Алтангэрэл Эрхэмбаатар D201506074 1553
74 Мөнхбаяр Уугантуяа D201506075 1554
75 Түмэнбаяр Оюунбилэг D201506076 1555
76 Ширзагд Дэжидсүрэн D201506077 1556
77 Баасанжав  Бямбасүрэн D201406042 1506
D480200 Компьютерийн программ хангамж 
78 Доржравдан Амарбаясгалан D201506078 1557
79 Мягмарсүрэн Азжаргал D201506079 1558
80 Чимэд-Юндэн Батзориг D201506080 1559
81 Мөнхдалай Боролдой D201506081 1560
82 Жаргалсайхан Загдзүсэм D201506082 1561
83 Мариазан Мөнхтэмүүлэн D201506083 1562
84 Жамъян Наранзул D201506084 1563
85 Жавхлан Хонгорзул D201506085 1564
86 Дамба Элбэгзаяа D201506086 1565
87 Сундуйсүрэн Ялалттөгс D201506087 1566
88 Баттогтох Идэрбат  D201506088 1567
89 Баттүвшин Миеэгомбо D201506089 1568
Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи, эрүүл ахуй – D541000
1 Эрдэнэгэрэл  Ариунцэцэг D201506043 1522
2 Дорж  Ариунсувд D201506044 1523
3 Ганцогт  Маралмаа D201506045 1524
Хүнсний үйлдвэрийн машин аппарат -  D523400
1 Цэрэнхорол   Анхбат D201506046 1525
2 Занасэд  Баярмөнх D201506047 1526
3 Жаргалсайхан  Балт D201506048 1527
4 Наранбаатар  Болдбаатар  D201506049 1528
5 Чогсомжав  Норхлоо D201506050 1529
Хүнсний сүлжээний хөргөлтийн систем-  D526200
1 Цэрэндулам  Бадрал  D201506051 1530
2 Бадрал  Бямбадаш D201506052 1531
3 Дашзэвэг  Гантөр D201506053 1532
4  Баярлах   Жавхлантулга D201506054 1533
5 Жагар   Лхагвадорж D201506055 1534
6 Даваа   Лхагвадорж D201506056 1535
7 Чойжид  Мөнхцэдэн D201506057 1536
8 Энхтөр  Мөрөн D201506058 1537
9 Алгаа  Отгонбаяр D201506059 1538
10 Долгорсүрэн  Хүдэрбаян D201506060 1539
11 Бямбаа  Энхбаатар D201506061 1540

    Харилцагч байгууллагууд

    © 2015 он, Технологийн дээд сургууль. Бүх эрх хуулиар хамгаалагдсан