Төгсөгч :

..бусад

2012-2013 он

д/д

Оюутны

Дипломын дугаар

Бүртгэлийн дугаар

Овог

Нэр

 

Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи, эрүүл ахуй/өдөр/

1

Дорж-Одсэр

Амгаланмөнх

D201216356

1191

2

Сумъяа

Баярчимэг

D201216357

1192

3

Болормаа

Баярцэцэг

D201216358

1193

4

Бямбасүрэн

Бямбацэцэг

D201216359

1194

5

Зоригтбаатар

Бямбаа

D201216360

1195

6

Алтай

Гантөгс

D201216361

1196

7

Жадамбаа

Гансүх

D201216362

1197

8

Тогтохжаргал

Гэрэлт-Од

D201216363

1198

9

Анхбаатар

Дөлгөөн

D201216364

1199

10

Даваа

Мөнхцэцэг

D201216365

1200

11

Доржпүрэв

Нарантуяа

D201216366

1201

12

Жамсран

Номин-Эрдэнэ

D201216367

1202

13

Цэрэнбазар

Норовсүрэн

D201216368

1203

14

Мягмар

Нямгэрэл

D201216369

1204

15

Базаррагчаа

Нямсүрэн

D201216370

1205

16

Бааст

Отгонханд

D201216371

1206

17

Ганбаатар

Саранчимэг

D201216372

1207

18

Одсүрэн

Урангуа

D201216373

1208

19

Одтөр

Хонгорзул

D201216374

1209

20

Баасанжаргал

Хулан

D201216375

1210

21

Оюунцэцэг

Цацрал

D201216376

1211

22

Нямгэрэл

Шинэбаяр

D201216377

1212

23

Бямбасүрэн

Шинэлмаа

D201216378

1213

24

Толя

Энхцогзол

D201216379

1214

25

Баярсайхан

Эрдэнэбаяр

D201216380

1215

26

Сүхбаатар

Эрдэнэчимэг

D201216381

1216

27

Баттөмөр

Эрдэнэсувд

D201216382

1217

28

Ганзориг

Уранбилэг

D201216433

1268

Хоол үйлювэрлэл, үйлчилгээний технологи/орой/

1

Баярмагнай

Бизъяа

D201216383

1218

2

Ганбат

Даваадэлгэр

D201216384

1219

3

Баяраа

Лхагвадорж

D201216385

1220

4

Дамдиндорж

Мөнхсоёмбо

D201216386

1221

5

Гүжир

Номин-Эрдэнэ

D201216387

1222

6

Гансүх

Октябрь

D201216388

1223

7

Батдорж

Эрдэнэбулган

D201216389

1224

8

Өлзийсайхан

Энх-Оюун

D201216390

1225

9

Ганхуяг

Бямбасүрэн

D201216391

1226

10

Энхжаргал

Оюунболд

D201216392

1227

11

Алтангэрэл

Гантуул

D201216428

1263

12

Батчулуун

Гомбосүрэн

D201216429

1264

13

Отгонбаатар

Учрал

D201216435

1270

14

Базардарь

Мөнхтөр

D201216436

1271

15

Содномпил

Гэрэлтогтох

D201216437

1272

Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи/орой/

1

Төмөрбаатар

Амарзаяа

D201216393

1228

2

Найдан

Амаржаргал

D201216394

1229

3

Жаргалтогтох

Баярцэцэг

D201216395

1230

4

Цэвээндорж

Болор-Эрдэнэ

D201216396

1231

5

Урантүлхүүр

Ганзүү

D201216397

1232

6

Ганбат

Гантуяа

D201216398

1233

7

Мөнхдэлгэр

Ганчимэг

D201216399

1234

8

Эрдэнэцогт

Долгорсүрэн

D201216400

1235

9

Билэгт

Жанчивдорж

D201216401

1236

10

Чулуунбаатар

Жигжидсүрэн

D201216402

1237

11

Мөнхжаргал

Март

D201216403

1238

12

Санжаасүрэн

Мөнгөнцэцэг

D201216404

1239

13

Даваасүрэн

Нарандаваа

D201216405

1240

14

Навганцэрэн

Нандин-Эрдэнэ

D201216406

1241

15

Дашпилжээ

Отгонбилэг

D201216407

1242

16

Сүхбаатар

Өнөр

D201216408

1243

17

Жамбалрагчаа

Төгсжаргал

D201216409

1244

18

Мөнхбат

Циенханд

D201216438

1245

19

Солонго

Цолмон

D201216411

1246

20

Ганбат

Шинэгарав

D201216412

1247

21

Цэвээн

Энхцэцэг

D201216413

1248

22

Ганцэцэг

Энхцэцэг

D201216414

1249

23

Алтангэрэл

Мөнхбаяр

D201216415

1250

24

Батаа

Сувдаа

D201216416

1251

25

Наранчулуун

Цэндсүрэн

D201216417

1252

26

Янсан

Шархүүхэн

D201216418

1253

27

Ганзориг

Өнөржаргал

D201216419

1254

28

Бямбадорж

Баянжаргал

D201216420

1255

29

Болд

Отгонжаргал

D201216421

1256

30

Хувьсгалч

Сарантуяа

D201216423

1258

31

Уснаа

Эрдэнэбаатар

D201216424

1259

32

Мөнхбат

Энхбат

D201216425

1260

33

Чилхаажав

Алтанцэцэг

D201216426

1261

34

Батчулуун

Дарханчимэг

D201216427

1262

35

Нацагдорж

Мөнхчимэг

D201216431

1266

36

Түмэнжаргал

Сайнжаргал

D201216432

1267

37

Цоодол

Ундрах

D201216434

1269

 

Зочид буудал зоогийн газрын удирдлага/өдөр/

1

Ганхуяг

Лхагвамаа

D201216422

1257

2

Ганбат

Анхчимэг

D201216430

1265

 

Хаврын төгсөлт

 

Зочид буудал зоогийн газрын удирдлага/өдөр/

1

Чулуунбаатар

Ариунцэцэг

D201322213

1273

2

Цэрэндорж

Болордорж

D201322214

1274

3

Цогтбаяр

Болорцэцэг

D201322215

1275

4

Болд

Бүжинлхам

D201322216

1276

5

Гансүрэн

Золжаргал

D201322217

1277

6

Батаахүү

Мөнбиш

D201322218

1278

7

Ганбаатар

Мягмарсүрэн

D201322219

1279

8

Амарбаяр

Наранбаатар

D201322220

1280

9

Ганболд

Одонтунгалаг

D201322221

1281

10

Цэрэндорж

Одончимэг

D201322222

1282

11

Ганбаатар

Сарангэрэл

D201322223

1283

12

Хадбаатар

Түвдэндорж

D201322224

1284

13

Баярсайхан

Тэмүүжин

D201322225

1285

14

Мөнх-Очир

Ундрах

D201322226

1286

15

Цэнд-Аюуш

Ундрахбаяр

D201322227

1287

16

Наранчимэг

Урангоо

D201322228

1288

17

Төмөр

Уранжаргал

D201322229

1289

18

Мөнхбат

Хандмаа

D201322230

1290

19

Батжаргал

Хосцэцэг

D201322231

1291

20

Зоригоо

Цэнд-Аюуш

D201322232

1292

21

Пүрэвбаатар

Цэцэгсайхан

D201322233

1293

22

Бямбасэнгэ

Эрдэнэчимэг

D201322234

1294

23

Баасанхүү

Энхбилэг

D201322235

1295

Хоол үйлдвэрлэл,үйлчилгээний технологи  D541600 

1

Пүрэвдорж

Алтанбагана

D201322236

1296

2

Ганболд

Амаржаргал

D201322237

1297

3

Шагдарсүрэн

Бадамхорол

D201322238

1298

4

Батболд

Болортуяа

D201322239

1299

5

Натаачагдаг

Баасансүрэн

D201322240

1300

6

Хүрэлбаатар

Дулам

D201322241

1301

7

Баттөмөр

Жавзмаа

D201322242

1302

8

Содномдорж

Мягмарсүрэн

D201322243

1303

9

Даваасамбуу

Мөнхцэцэг

D201322244

1304

10

Түвшинжаргал

Санчир

D201322245

1305

11

Баттөр

Тунгалаг

D201322246

1306

12

Цогтдэлгэр

Тэмүүлэн

D201322247

1307

13

Баянзул

 Уянга

D201322248

1308

14

Ганболд

Хишигжаргал

D201322249

1309

15

Дамдинсүрэн

Цэндээхүү

D201322250

1310

16

Очирбат

Мөнхтуул

D201322251

1311

17

Баясгалан

Давааням

D201322252

1312

18

Энхтулга

Энхмэнд

D201322253

1313

19

Ганбат

Ганцэцэг

D201322254

1314

20

Цогтбаатар

Дэлгэрмаа

D201322255

1315

21

Алтангэрэл

Халиунаа

D201322256

1316

22

Одонхүү

Эрдэнэтуяа

D201322257

1317

23

Лхагвасүрэн

Цэнд-Аюуш

D201322258

1318

24

Төмөрбаатар

Амаржаргал

D201322259

1319

25

Батнасан

Батбаяр

D201322260

1320

 

Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи/өдөр/

1

Хосбаяр

Агиймаа

D201322261

1321

2

Батсайхан

Бадралсайхан

D201322262

1322

3

Магсар

Бат-Ундрах

D201322263

1323

4

Батсайхан

Баасансүрэн

D201322264

1324

5

Чулуунбаатар

Мөнхтуяа

D201322265

1325

6

Лхагвасүрэн

Нандин-Эрдэнэ

D201322266

1326

7

Вандандорж

Одонтуяа

D201322267

1327

8

Энхболд

Отгонбилэг

D201322268

1328

9

Ийгээ

Оюунчимэг

D201322269

1329

10

Дорждэрэм

Отгонзул

D201322270

1330

11

Галсандорж

Өнөржаргал

D201322271

1331

12

Мөнхдалай

Хулан

D201322272

1332

13

Батчулуун

Уянга

D201322273

1333

14

Ганболд

Чинзориг

D201322274

1334

15

 Даваа

Дэлгэрсүрэн

D201322275

1335

16

Самбуу

Мөнхнасан

D201322276

1336

17

Жаргалсайхан

Баасанбилэг

D201322277

1337

18

Төмөрбаатар

Түвшинжаргал

D201322278

1338

 

Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи, эрүүл ахуй/өдөр/

1

Төмөр

Мөнхцэцэг

D201322279

1339

2

Ганзориг

Цэндсүрэн

D201322280

1340

3

Эрдэнэбат

Ууганцэцэг

D201322281

1341

4

Эрдэнэцэцэг

Солонго

D201322282

1342

5

Туяажаргал

Номин-Эрдэнэ

D201322283

1343

6

Жаргалсайхан

Хишигжаргал

D201322284

1344

7

Чойжилсүрэн

Мандахбаяр

D201322285

1345

8

Өлзийтогтох

Номин

D201322286

1346

 

Магистр

 

Онхор

Байгалмаа

E20122878

32

 

Одсүрэн

Болор-Эрдэнэ

E20122879

33

 

Сэдбазар

Мажигханд

E20122880

34

 

Энхтайван

Наранчимэг

E20122881

35

 

Идэр

Солонго

E20122882

36

 

    Харилцагч байгууллагууд

    © 2015 он, Технологийн дээд сургууль. Бүх эрх хуулиар хамгаалагдсан