Төгсөгч :

..бусад

2010-2011 он

Д/Д

Овог

Нэр

Дипломын улсын дугаар

Бүртгэлийн (сургуулийн) дугаар

 

Нэг. Бакалаврын сургалт:

 

Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи, эрүүл ахуй D541000

1

1

Эрдэнэбилэг

Амаржаргал

D201023668

774

2

2

Чулуун

Базар

D201023669

775

3

3

Бямбажав

Баярмандах

D201023628

776

4

4

Батжаргал

Булган

D201023629

777

5

5

Одсүрэн

Болор-Эрдэнэ

D201023630

778

6

6

Шонхор

Дөлбаяр

D201023631

779

7

7

Батжаргал

Дуламханд

D201023632

780

8

8

Мүбаратхан

Жанаргүл

D201023633

781

9

9

Баатар

Нандинцэцэг

D201023634

782

10

10

Баасанхүү

Нандинцэцэг

D201023635

783

11

11

Тулга

Номингэрэл

D201023636

784

12

12

Баасанжав

Нямтуяа

D201023637

785

13

13

Дугарням

Отгонжаргал

D201023638

786

14

14

Дорж

Саранчимэг

D201023639

787

15

15

Идэр

Солонго

D201023640

788

16

16

Моононсүх

Солонго

D201023641

789

17

17

Лхагвадорж

Хишигжаргал

D201023642

790

18

18

Нямгарав

Цасчихэр

D201023643

791

19

19

Баатаргүн

Чулуунцэцэг

D201023644

792

20

20

Баясгалан

Мөнхтуул

D201023645

793

21

21

Ломбуу

Наранцэцэг

D201023646

794

22

22

Сагадай

Соёлмаа

D201023647

795

23

23

Гончигжав

Сарантуяа

D201023648

796

24

24

Батжаргал

Ууганбаяр

D201023649

797

25

25

Гүрбазар

Нямсүрэн

D201023650

798

26

26

Тогоохүү

Дөш

 D201023657

924

Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи, D540800

27

1

Хүрэлбаатар

Туул

D201023651

799

28

2

Амир

Цэндхүү

D201023652

800

29

3

Сүхбаатар

Сод-Эрдэнэ

D201023653

801

30

4

Хүүхэнхүү

Санчир

D201023654

802

31

5

Наранцэцэг

Ганцогт

D201023600

923

32

6

Бүүвэйбаатар

Ариунчулуун

D201023666

933

33

7

Лхагва - Очир

Баяраа

D201023658

925

34

8

Чимгээ

Ганзориг

D201023667

934

35

9

Батбилэг

Ариунболд

D201119170

1015

36

10

Лхамсүрэн

Алтанзул

D201119171

1016

37

11

Намжил

Альгирмаа

D201119172

1017

38

12

Галбаатар

Ганхуяг

D201119173

1018

39

13

Ёндон

Бадамцэрэн

D201119174

1019

40

14

Ойдовсамбуу

Норовсүрэн

D201119175

1020

41

15

Дамдинсүрэн

Мөнхбаяр

D201119176

1021

42

16

Батсүх 

Тунгалаг

D201119177

1022

43

17

Цэндээ

Тунгалаг

D201119178

1023

44

18

Пунцаг

Түмэнбаяр

D201119179

1024

45

19

Амгаланбаяр

Эрдэнэбат

D201119180

1025

46

20

Бямбадорж 

Болортуяа

D201119182

1027

47

21

Энхбаяр

Болормаа

D201119181

1026

48

22

Лхагвасүрэн

Батдэлгэр

D201119183

1028

49

23

Сэмбээ

Бат - Уянга

D201119184

1029

50

24

Цэнд-Аюуш

Батсолонго

D201119185

1030

51

25

Төгсөө

Баярцэцэг

D201119186

1031

52

26

Ганболд

Болдмаа

D201119187

1032

53

27

Уранчимэг

Бурмаа

D201119188

1033

54

28

Баатар

Буянхишиг

D201119189

1034

55

29

Ганбаатар

Ганбат

D201119190

1035

56

30

Жадамбаа

Мөрөнгуа

D201119191

1036

57

31

Ганболд

Мөнхжаргал

D201119192

1037

58

32

Сэр -Од

Нямсүрэн

D201119193

1038

59

33

Лхагвасүрэн

Отгонжаргал

D201119194

1039

60

34

Мөнхбаяр

Өлзийчимэг

D201119195

1040

61

35

Түмэнжаргал

Цэрэндолгор

D201119196

1041

62

36

Баасанжав

Шүржаргал

D201119197

1042

63

37

Дашдондог

Энхмэнд

D201119198

1043

64

38

Баяраа

Мягмарсүрэн

D201119199

1044

65

39

Зулбаяр

Төгсжаргал

D201119200

1045

66

40

Дорж

Мөнхцэцэг

D201119201

1046

 

Хоол үйлдвэрлэл,үйлчилгээний технологи  D541600 

67

1

Должин

Ганцоож

D201023655

803

68

2

Ойдов

Мөнхтулга

D201023656

804

69

3

Чулуунбат

Амаржаргал

D201119095

935

70

4

Баяртсайхан  

Анхбаяр

D201119096

936

71

5

Батдорж 

Бихаанз

D201119097

937

72

6

Ганболд 

Бат-Оргил

D201119098

938

73

7

Алтанцэцэг

Ганчимэг

D201119099

939

74

8

Бямбасүрэн

Лхагвасүрэн

D201119100

940

75

9

Амаржаргал

Мөнхжаргал

D201119101

941

76

10

Бат-Эрдэнэ 

Наранцацрал

D201119102

942

77

11

Ганхүрэл 

Сувдгэрэл

D201119103

943

78

12

Баатарчулуун

Түвшинжаргал

D201119104

944

79

13

Аръяа 

Уранчимэг

D201119105

945

80

14

Цогтгэрэл  

Хосбаяр

D201119106

946

81

15

Энхболд

Энх - Оюун

D201119107

947

82

16

Даваасүрэн  

Энхцэцэг

D201119108

948

83

17

Мөнхшарав

Ариунжаргал

D201119109

949

84

18

Гангантөгс 

Ганганцэцэг

D201119110

950

85

19

Сэдэд        

Соёлтуяа

D201119111

951

86

20

Ундрах

Мягмарнаран

D201119112

952

87

21

Амарсайхан

Цэнд - Аюуш

D201119113

953

88

22

Сүхбат

Мөнхдалай

D201119114

954

89

23

Энхболд

Ууганболд

D201119115

955

90

24

Жаргалсайхан

Батсайхан

D201119116

956

91

25

Мөнхтөр л

Эвшинхорол

D201119117

957

92

26

Борчулуун

Батцэцэг

D201119118

958

93

27

Болдбаатар

Байгалмаа

D201119119

959

94

28

Барамсай

Энх - Эрдэнэ

D201119120

960

95

29

Ганбат

Эрдэнэбилэг

D201119121

961

96

30

Жигжиддагва

Өлзий - Утас

D201119122

962

97

31

Хишигдорж

Мөнхзул

D201119123

963

98

32

Эрдэнэбат

Одонтуяа

D201119124

964

99

33

Жамбал

Одончимэг

D201119125

965

100

34

Сэрээтэр

Төгөлдөр

D201119126

966

101

35

Галсантогтох

Бөхбаатар-Эрдэнэ

D201119127

967

102

36

Эрдэнэхуяг

Мөнхцэцэг

D201119128

968

103

37

Нямжав

 Оюун-Өлзий

D201119129

969

104

38

Наранбаатар

Октябрь

D201119130

970

105

39

Дорж

Мөнгөнцоолтуур

D201119131

971

106

40

Отгонжаргал

Ариунболд

C201119251

973

107

41

Энхтуяа

Нарантуяа

C201119250

972

108

42

Бадамгарав

Бат-Амгалан

C201023684

921

109

43

Пүрэвжав

Мэнджаргал

C201023685

922

Компьютерийн програм хангамж D480200

110

1

Баярсайхан

Энхтунгалаг

D201023659

926

111

2

Батсүх

Уранчимэг

D201023660

927

112

3

Ганбаатар           

Бат - Өлзий

D201023661

928

113

4

Осоржав

Бурмаа

D201023662

929

114

5

Сүхбаатар

Болортуяа

D201023663

930

115

6

Баатар                   

Сувд - Эрдэнэ

D201023664

931

116

7

Болд

Манлайбаяр

D201023665

932

117

8

Дэлэг

Энхбат

D201119204

1048

118

9

Лхасүрэн

Золбоо

D201119203

1047

 

Зочид буудал, зоогийн газрын удирдлага, D340910

119

1

Бат-Эрдэнэ 

Анхбаяр

D201119132

974

120

2

Оюунбаатар 

Анхбаяр

D201119133

975

121

3

Ганбат

Баярмаа

D201119134

976

122

4

Лхагвасүрэн 

Бямбасүрэн

D201119135

977

123

5

Ганбаатар 

Гантулга

D201119136

978

124

6

Энхтайван 

Гантулга

D201119137

979

125

7

Даваа Долгор

Долгор

D201119138

980

126

8

Мөнхдорж

Занданшоо

D201119139

981

127

9

Өлзийсайхан

Лонжидмаа

D201119140

982

128

10

Банди

Мөнгөнцэцэг

D201119141

983

129

11

Пүрэвдорж

Мөнх -Оюун

D201119142

984

130

12

Бат-Очир

Мэнджаргал

D201119143

985

131

13

Чинбат

Оюунтөгс

D201119144

986

132

14

Дагийраз

Оюунцэцэг

D201119145

987

133

15

Хүрэлбаатар

Солонго

D201119146

988

134

16

Ганбаатар

Уянга

D201119147

989

135

17

Машбат

Хүдэрчулуун

D201119148

990

136

18

Дамдинсүрэн

Цэцэгсүрэн

D201119149

991

137

19

Гэрэл

Чимэдчанцал

D201119150

992

138

20

Бямба

Шинэтуяа

D201119151

993

139

21

Лхагважав

Энхбаяр

D201119152

994

140

22

Бат-Эрдэнэ

Энхмаа

D201119153

995

141

23

Эрдэнэбат

Эрдэнэ-очир

D201119154

996

142

24

Батбаатар

Мөнхбаяр

D201119155

997

143

25

Нэрбаатар

Байгалмаа

D201119156

998

144

26

Эрдэнээ

Буянжаргал

D201119157

999

145

27

Оюунтуяа

Гүрбадам

D201119158

1000

146

28

Алтангэрэл

Ишханд

D201119159

1001

147

29

Гарьд

Мөнхтуул

D201119160

1002

148

30

Оюунбаатар

Нармандах

D201119161

1003

149

31

Доржпүрэв

Номин-Эрдэнэ

D201119162

1004

150

32

Чулуунбаяр

Номин

D201119163

1005

151

33

Энхтөр

Нямбаяр

D201119164

1006

152

34

Отгонжаргал

Одмаа

D201119165

1007

153

35

Лхамсүрэн

Одончимэг

D201119166

1008

154

36

Оргодол

Отгонпүрэв

D201119167

1009

155

37

Энхмөнх

Ундрах

D201119168

1010

156

38

Нямдаш

Удвал

D201119169

1011

157

39

Дамдинсүрэн

Нямцэцэг

C201119252

1012

158

40

Цоггэрэл

Очцацрал

C201119253

1013

159

41

Цэнгэнжав

Энхмаа

C201119254

1014

 

Хоёр. Магистрын сургалт

 

Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи Е540800

160

1

Адъяа

Болормаа

E20104041

20

161

2

Доржготов

Буяндэлгэр

E20104042

21

162

3

Чулуунбаатар

Тунсаг

E20104043

22

163

4

Даваажав

Сарантуяа

E20104044

23

164

5

Төмөрбаатар

Ган - Эрдэнэ

E20104045

24

165

6

Дамдин

Дэвшил

E20104046

25

166

7

Махбариад

Мягмартуяа

Е20112984

26

 

    Харилцагч байгууллагууд

    © 2015 он, Технологийн дээд сургууль. Бүх эрх хуулиар хамгаалагдсан