Төгсөгч :

..бусад

Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи /2001-2008/

2001 онд “Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи” мэргэжлээр

төгсөгчдийн судалгаа

 

Төгсөгдийн овог нэр

Эрхэлж буй ажил

Холбоо барих утас, майл хаяг

1

Ш.Отгонжаргал

Дорнод аймгийн хүнсний үйлдвэрт технологич

 

2

Х.Нямсүрэн

“Монгол тамхи Со” компанид ажилладаг.

99151908

3

Б.Хонгорзул

Төв аймгийн хүнсний үйлдвэрт мастер

 

4

Ж.Оюунбаяр

Нисэхэд тогооч

 

5

Б.Энхжаргал

Хэнтий аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилладаг.

 

6

Ш.Энхсайхан

“АПУ” ХК-ийн борлуулалтын албаны дарга

 

7

С.Баярмаа

Лаборант

 

8

Я.Болор-Эрдэнэ

Цэцэрлэгт тогооч

 

9

Б.Туваансүрэн

“АПУ” ХК-д дамжлагын ажилчин

 

10

Д.Тогтмол

“АПУ” ХК-д эд шалгагч, оператор

 

11

М.Баттөмөр

Франц улсад мэргэжлийн чиглэлээр ажилладаг.

 

12

П.Дашбурам

Зүүн хараа “Спирт Бал бурам” ХК-д технологич

 

13

С.Долгорсүрэн

“Old Chech” пивоны үйлдвэрт технологич

 

14

Д.Цэндсүрэн

Өмнөговь Оюутолгойд хангамжийн хэлтсийн дарга

 

15

С.Туулмөрөн

БЗД, Хужирбулангийн 22-р хороонд нийгмийн ажилтан

 

16

О.Нямхишиг

“Витсамо” ХК-д технологич

 

17

Д.Баяраа

Өвөрхангай аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилчин

 

18

Б.Батмөнх

Хувиараа нарийн боовны цех ажиллуулдаг.

 

19

Б.Бат-Эрдэнэ

Зайрмагны үйлдвэрт технологич

 

2002 онд “Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи” мэргэжлээр

төгсөгчдийн судалгаа

 

Төгсөгдийн овог нэр

Эрхэлж буй ажил

Холбоо барих утас, майл хаяг

1

Г.Алтанцэцэг

“Хан бүргэдэй” ХХК-ийн цэвэр усны үйлдвэрт технологич

 

2

С.Батцэцэг

МҮИС-д багш

 

3

Ж.Балжинням

Өмнөговь Оюутолгойд ажилладаг.

 

4

Н.Баярмаа

“АПУ” ХК-д савлагч, оператор

 

5

Б.Баянболд

Сэлэнгэ аймгийн гурилын үйлдвэрт технологич

 

6

Г.Бямбацэрэн

“Чингис” зочид буудалд тогооч

 

7

С.Гэрэлчимэг

Архангай аймгийн хүнсний үйлдвэрт мастер

 

8

Н.Гэрэлмаа

Өвөрхангай аймгийн хүнсний үйлдвэрт технологич

 

9

Т.Даваасүрэн

Архангай аймгийн хүнсний үйлдвэрт мастер

 

10

С.Должинсүрэн

Зүүн хараа “Спирт бал бурам” ХК-д   мастер

 

11

Д.Мөрөн

Хөвсгөл аймгийн хүнсний үйлдвэрт мастер

 

12

Б.Мэндээ

“Бурхан Халдун” группт мастер

 

13

П.Мөнхтуяа

“Биндэрьяа” нарийн боовны цехэд мастер

 

14

Б.Наранцэцэг

“Эх мандал” ХХК-д ажилладаг.

 

15

Б.Одхон

Хөвсгөл аймгийн хүнсний үйлдвэрт технологич

 

16

З.Соёлмаа

 

 

17

Ж.Тулга

“АПУ” ХК-ийн нүүрсхүчлийн хийн цехийн ажилчин

 

18

Д.Энхзул

 

 

19

Б.Эрдэнэтуул

Хэвлэлийн компанид ажилладаг.

 

20

А.Сувд

“Биндэрьяа” нарийн боовны цехэд ажилладаг.

 

21

Б.Батсайхан

 

 

2003 онд “Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи” мэргэжлээр

төгсөгчдийн судалгаа

 

Төгсөгдийн овог нэр

Эрхэлж буй ажил

Холбоо барих утас, майл хаяг

1

Э.Анхжаргал

“Өсөх түрүү” ХХК-д ажилладаг.

 

2

Л.Батнасан

Хувиараа хөдөлмөр эрхэлдэг

96003222, 99850312

3

М.Батцэцэг

Хөвсгөл аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилладаг.

 

4

Э Болд

“Моискорп” ХХК-д нягтлан бодогч

htj.Bold@yahoo.com

91918305

5

Г.Дашжаргал

БНСАУ-д ажилладаг

 

6

Г.Долгормаа

ХУД. НДХэлтэст байцаагч

 

7

Н.Жаргалчимэг

Булган аймгийн хүнсний үйлдвэрт технологич

 

8

Н.Мижиддорж

“Мон батжил” ХХК-д технологич

 

9

Г.Мөнхчимэг

Дундговь аймгийн хүнсний үйлдвэрт

 

10

О.Наранцэцэг

“Орос чанар” ХХК-д ажилчин

 

11

П.Оюун-Эрдэнэ

Хилийн цэргийн дээд сургуульд сурдаг.

 

12

Н.Пүрэвган

“Мон Фреш” ХК-д ажилладаг.

96648535

13

Г.Сарантуяа

“Атар өргөө” ХК-д ажилладаг.

 

14

Х.Урангоо

“Өсөх түрүү” ХХК-д ажилладаг.

 

15

П.Уянга

“Шимт Өргөл” ХХК-д ажилчин

 

16

Х.Эрдэнэчимэг

“Өгөөж” ХК-д цехийн дарга

99728553

17

Б.Алтангэрэл

“Жем интернейшнл” ХХК-д технологич

93011690

18

С.Анар

 

98633243

19

Д.Ариунбаяр

 

96680982

20

М.Амраа

“Сүү өгөөж” ХХК-д технологич

98700033

21

М.Бат-Оюун

“Хулан халиун” ХХК-д ажилчин

 

22

Л.Буяндэлгэр

“Талх чихэр” ХК-д ажилладаг.

 

23

А.Болормаа

“Энержи” ХХК-д технологич

88075865

24

Н.Баярмаа

“Наран” супермаркетад ажилладаг.

99296700

25

Ч.Ганцоож

Гэртээ хүүхдээ асарч байна.

99182000

26

Т.Ганчимэг

“Биндэрьяа” ХХК-д технологич

 

27

Б.Даваа

Дорноговь аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилчин

 

28

Д.Дариймаа

Өмнөговь аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилладаг.

95735050

29

Б.Лхагвасайхан

БНСАУ-д ажилладаг.

 

30

Д.Нандин-Эрдэнэ

“Витафит” ХК-д технологич

 

31

Ч.Пүрэвсүрэн

Үсчин

 

32

Х.Сарангоо

Өвөрхангай аймгийн хүнсний үйлдвэрт технологич

 

33

Д.Сарантуяа

“Бөмбөгөр” худалдааны төвд худалдагч

99935542

34

Ч.Төгсчимэг

“Сүү” ХК-д технологич

 

35

Ө.Цэен-Ойдов

“Алтан тариа” ХК-д лаборант

99065570

36

Б.Энхмаа

Төв аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилладаг.

91051519

37

Б.Энхгэрэл

Технологийн дээд сургуульд талх нарийн боовны мэргэжлийн багш

96017601

38

Ц.Баттөгс

“Мах импэкс” ХК-д технологич

 

39

Б.Гэрэлчулуун

Технологийн дээд сургуульд Хүнс үйлдвэрлэлийн тэнхимийн эрхлэгч

 

40

И.Ганбат

БНСАУ-д ажилладаг.

 

41

Д.Наранмандах

“АПУ” ХК-ийн пивоны үйлдвэрт ажилчин

 

42

Д.Энхтүвшин

“Тэнхлэг” хөрөнгө зуучлалын компанид менежер

99083949

Denkhee333@yahoo.com

43

А.Ариун-Эрдэнэ

МИАТ-ын мэргэжлийн хяналтын газарт байцаагч

 

44

Т.Батзаяа

Хөвсгөл аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилладаг.

 

45

А.Баярцэцэг

1616 лавлахад оператор

 

46

Г.Гэрэлцэцэг

Архангай аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилладаг.

 

47

Г.Мөнхнасан

“Бөмбөгөр” худалдааны төвд худалдагч

 

48

Д.Пүрэвсүрэн

“Өгөөж Од” ХХК-д ажилчин

 

49

Ө.Пүрэвцэрэн

Төв аймгийн Хүнсний үйлдвэрт ажилладаг.

 

50

Б.Солонго

Булган аймгийн хүнсний үйлдвэрт мастер

 

51

Н.Цэрэнминж

Төв аймгийн хүнсний үйлдвэрт технологич

 

52

Б.Ундрах

“Мон батжил” ХХК-д ажилчин

 

53

Б.Айсуле

Сэлэнгэ аймгийн Цагааннуур сумын мэргэжлийн хяналтын газарт байцаагч

 

54

О.Байгалмаа

“Талх чихэр” ХК-д мастер

 

55

Х.Баяржаргал

Сэлэнгэ аймгийн гурил тэжээлийн үйлдвэрт мастер

 

56

С.Мөнхдэлгэр

БНСАУ-д ажилладаг

 

57

Б.Мөнхөө

МИАТ-ын Мэргэжлийн хяналтын газарт байцаагч

 

58

Д.Наранбаяр

“Талх чихэр” ХК-д технологич

 

59

Б.Отгонбаяр

БНСАУ-д ажилладаг

 

60

Б.Оюунчимэг

Сэлэнгэ аймгийн Хүдэр сумын Хөдөлмөр халамж үйлчилгээний хэлтэст ажилладаг.

 

61

М.Сугарцэрэн

“Алтан тариа” ХК-ийн тэжээлийн үйлдвэрт мастер

 

62

Ч.Сувд-Эрдэнэ

 

 

63

М.Уртнасан

 

 

64

Т.Энхболд

“Жем интернейшнл” ХХК-д операторчин

 

65

Б.Хонгорзул

 

 

66

Д.Эрдэнэболд

“Бат трейд” ХХК-ийн мастер

 

67

Д.Энэбиш

Жуулчин тээврийн “Demood” ХХК-ийн захирал

 

68

Т.Энхцацрал

 

 

 

2004 онд “Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи” мэргэжлээр

төгсөгчдийн судалгаа

 

Төгсөгдийн овог нэр

Эрхэлж буй ажил

Холбоо барих утас, майл хаяг

1

Д.Болормаа

Хүнсний Технологийн коллежид хоолны технологийн багш

Boogii_1982@yahoo.com

 

2

С.Дэлгэрмөрөн

Номингийн сүлжээ дэлгүүрт борлуулагч /Hyper market/

 

3

Н.Мөнхжаргал

Хүнсний Технологийн коллежид хоолны технологи үйлчилгээний багш

 

ndmunhjargal@yahoo.com

 

4

Ц.Мөнхжаргал

БНСАУ-д ажилладаг.

 

5

Т.Лхагвасүрэн

"Төгс өнгө" хэвлэлийн ХХК-ны захирал

tugs_ungu@yahoo.com

6

Б.Нямсүрэн

"Монгол Тамхи-Со" ХХК

 

7

П.Соёл-Эрдэнэ

БНХАУ-ын Хөх хот магистрантурт сурдаг.

 

8

А.Оюун

Жуулчин тээврийн “Demood” ХХК-ийн дэд захирал

 

9

Ч.Оюунцэцэг

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газарт экспорт, импортын байцаагч

 

10

Д.Эрдэнэчимэг

“Шинэ эхлэл” ХХК-д технологич

Erdenechimeg_77@

yahoo.com

11

Д. Дулмаа

Архангай аймгийн МСҮТ-д багш

 

12

П.Оюунгэрэл

“АПУ” ХК-д ажилладаг.

 

13

Б Цолмон

“Орос чанар” ХХК-д ажилладаг.

 

14

Д.Аюуш

Японд сурч байна.

 

15

Д.Анхбаяр

“Атар Өргөө” ХК-д технологич

 

16

Г.Чулуунцэцэг

Төв аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилладаг

 

17

Ч.Буянбат

“Талх чихэр“ ХК-д ажилчин

 

18

Н.Мөнх-Ундрал

“Витафит” ХХК-д технологич

 

19

Э.Баянтогтох

Өвөрхангай аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилладаг.

 

20

Г.Мөнхтуяа

“САПУ” ХК-д мастер

 

21

О.Нямжав

“Өгөөж чихэр боов” ХК-д технологич

 

22

Б.Цэрэнханд

Дундговь аймгийн ХХАА Жижиг Дунд Үйлдвэрлэлийн Газрын Хүнс, худалдаа үйлчилгээ хариуцсан мэргэжилтэн

 

 

Handaa10@yahoo.com

 

23

С.Нямдулам

БНСАУ-д ажилладаг.

 

24

Ж.Дэлгэрцэцэг

Хувиараа хөдөлмөр эрхэлдэг

 

25

Б.Цэвэгмэд

Сүлжээ дэлгүүрт менежер

 

26

Д.Буяндэлгэр

Хүмүүнлэгийн ухааны их сургуулийн магистрт сурдаг.

 

27

Б.Отгонцэцэг

Төв аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилчин

 

28

Ц.Цэнд-Аюуш

“Витафит” ХХК-д технологич

 

29

С.Оюун

“Улаанбаатар” гурилын үйлдвэрт ажилладаг.

 

30

Ө.Энхжаргал

Японд сурч байна.

 

31

Б.Отгонсүрэн

“Талх Чихэр” ХК-д ажилладаг

 

32

Б.Номинтуяа

“Стимо” ХХК-д ажилчин

 

33

С.Энхжаргал

“САПУ” ХК-д ажилчин

 

34

Г.Алтантуяа

“Талх чихэр” ХК-ийн талхны шугамын ажилчин

ALTAA10@yahoo.com

 

35

П.Сүнжидмаа

 

 

2005 онд “Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи” мэргэжлээр

төгсөгчдийн судалгаа

 

Төгсөгдийн овог нэр

Эрхэлж буй ажил

Холбоо барих утас, майл хаяг

1

Л.Алтангэрэл

“Дэлгэр хангай” ХХК-д ажилчин

 

2

Д.Батбаяр

БНСАУ-д ажилладаг.

Bayar1117@yahoo.com

3

П.Батзориг

“АПУ” ХК-д пиво савлах цехийн ажилчин

 

4

Б.Эрдэнэбаатар

“Хангай Миллс” ХХК-д   механик инженер

baatarbazargarib@yahoo.com

5

Д.Отгон баяр

“Хангай Миллс” ХХК-д технологич инженер

dashdondogotgoo@yahoo.com

6

Б.Ганчимэг

Хувиараа бизнес эрхлэгч

 

7

Б.Орхонтуул

“Хүчит шонхор” худалдааны төвд худалдагч

 

8

А.Мөнхгэрэл

“АПУ” ХХК-д пиво савлах цехийн мастер

Munkh_gerel1@yahoo.com

9

П.Нандин

МИАТ-н цайны газарт тогооч

 

10

Л.Даваасүрэн

“Хатан сүйх” ХХК-д ажилладаг.

 

11

И.Эрдэнэсүрэн

“Траст трейд” ХХК-д ажилладаг.

 

12

Ц.Молор-эрдэнэ

БНХАУ-д докторт суралцаж байгааа

TS 20 molor@yahoo,com

99819395

13

Ж.Баасан

Хувиараа бизнес эрхлэгч

 

14

Д.Саран

Хувиараа хөдөлмөр эрхэлдэг.

D.saran@yahoo.com

15

Б.Ууганцэцэг

“Атар өргөө” ХХК-д ажилладаг.

 

16

Д.Ундрах

“Мистер чикен”   ХХК-д ажилладаг.

 

17

А.Дэлгэрмаа

БНСАУ-д ажилладаг.

 

18

Л.Лхагвадулам

“Траст трейд”   ХК-д ажилчин

 

19

Ю.Уранбайгаль

Гэрт хүүхэд харж байгаа

 

20

Д.Бурмаа

Хувиараа бизнес эрхлэгч

 

21

О.Өнөртөгс

“Монфреш” ХХК-д ажилчин

 

22

Т.Баасандолгор

Хувиараа бизнес эрхлэгч

 

23

Д.Болорчимэг

“Өсөх түрүү” ХХК-д ажилчин

 

24

Б.Мөнхчимэг

Сүхбаатар аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилчин

 

25

Х.Алтанбулаг

“АПУ” ХК-д спиртийн үйлдвэрт ажилчин

 

26

З.Сарантуяа

“АПУ” ХК-ийн пивоны үйлдвэрт оператор

Sandaa_sandaa_sandaa

@yahoo.com

 

27

Г.Майцэцэг

Хувиараа хөдөлмөр эрхэлдэг

 

28

Г.Баасанхүү

Хувиараа хөдөлмөр эрхэлдэг

88625812

29

В.Энхбат

“Хүдэрмөнх” ХК-д борлуулалтын менежер

 

30

З.Уранбайгаль

“Уран хас” ХХК-д ажилчин

 

31

Ц.Энхзол

Булган аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилчин

 

32

Ц.Бямбажав

Алт мөнгөний дархан хийдэг.

 

33

Г.Отгонжаргал

“Өгөөж Од” ХХК-д ажилладаг.

 

34

А.Энхчимэг

Зүүнхараа “Спирт бал бурам” ХК-д мастер

 

35

Х.Нармандах

“Orange” төвд худалдагч

99854941, 91944545

36

Х.Тунгалаг

Орифлэймын сүлжээний бизнес эрхэлдэг.

tungaa_nomio@mail.ru

96671626

37

У.Бямбатөмөр

нас барсан

 

38

Э.Болор-Эрдэнэ

“Талх Чихэр” ХК-д ажилчин

 

39

А.Чанцалжүгдэр

Баянхонгор аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилладаг.

 

40

Н.Чимэд

“Миний дэлгүүр” сүлжээнд хоолны технологич

 

41

Б.Ариунтуяа

47-р сургуулийн заал зохион байгуулагч

99862947

42

Г.Дуламжав

Хүнсний Технологийн Коллежид талх нарийн боовны багш

Duka123@yahoo.com

88005731

43

Д.Алтаншагай

“Мистер пицца” ХХК-д технологич

91719318

44

Б.Болортуяа

“Талх чихэр” ХК-д ажилладаг

 

45

Д.Хандиймаа

“Өгөөж чихэр боов” ХК-д ажилладаг

 

46

Л.Энхбаяр

Сүхбаатар аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилладаг.

 

2006 онд “Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи” мэргэжлээр

төгсөгчдийн судалгаа

 

Төгсөгдийн овог нэр

Эрхэлж буй ажил

Холбоо барих утас, майл хаяг

1

Ц.Алтанзул

“Мон Сүү” ХК-д технологич

99678219, 98140489

2

Б.Бат-Өлзий

Говь-Алтай аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилладаг.

 

l3

Ц.Баярцэцэг

Дархан Уул аймгийн хүнсний үйлдвэрт мастер

 

4

Д.Болортунгалаг

Хэнтий аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилладаг.

 

5

Ө.Гантуяа

“Энержи” цэвэр усны үйлдвэрт ажилчин

 

6

М.Мөнгөнтуяа

“Чандмань ээж” ХХК-д ажилладаг.

96633638

7

А.Намжилмаа

“Хулан халиун” ХХК-д ажилчин

 

8

Х.Наранцацрал

“Наран тист” ХХК-д ажилчин

 

9

Т.Отгонжаргал

“Мон Сүү” ХК-д чанар шалгагч

 

10

Т.Өнөржаргал

Хувиараа хөдөлмөр эрхэлдэг

 

11

Н.Сэргэлэн

Говь-Алтай аймгийн МСҮТ-д нарийн боовны дадлагын багш

 

12

Ц.Цэндсаруул

“Талх Чихэр” ХК-д технологич инженер

Tsendsaruul@yahoo.com

 

13

Ө.Чулуунтогтох

Хувиараа хөдөлмөр эрхэлдэг

 

14

Б.Хандмаа

“Энержи” цэвэр усны үйлдвэрт ерөнхий технологич

 

15

Л.Үржинханд

Чех улсад ажилладаг

 

16

Ц.Бат-Эрдэнэ

Хөдөлмөр эрхэлж байгаа нь тодорхойгүй

 

17

Ч.Өлзиймаа

“Мон сүү” ХК-д ажилчин

98625264

18

Ц.Энхтогтох

“Атар Өргөө” ХК-д мастер

 

19

Г.Тэмүүжин

Нас барсан.

 

20

И.Хандмаа

"Хаан бууз" компанид технологич

 

21

Б.Эрдэнэ-Очир

“Өгөөж” ХК-д ажилладаг.

 

2007онд “Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи” мэргэжлээр

төгсөгчдийн судалгаа

 

Төгсөгдийн овог нэр

Эрхэлж буй ажил

Холбоо барих утас, майл хаяг

1

Г.Доржмаа

“Өгөөж” ХК-д ажилладаг.

 

2

С.Хишигтогтох

“Ханбүргэдэй” ХХК-д ажилчин

 

3

Д.Дэнсмаа

Дундговь аймгийн хүнсний үйлдвэрт технологич

 

4

Б.Баянжаргал

“Талх чихэр” ХК-д ажилчин

 

5

У.Бадамцэцэг

“Мон-сүү” ХХК-д ажилчин

 

6

Б.Ундармаа

“Нарлаг” ХХК-д ажилчин

 

7

О.Нямсүрэн

Хувиараа хөдөлмөр эрхэлдэг

 

8

Ё.Янжинсүрэн

Хувиараа хөдөлмөр эрхэлдэг

 

9

Б.Болормаа

Хувиараа хөдөлмөр эрхэлдэг

 

10

Х.Сэлэнгэ

“Ачит шагай” ХХК-д ажилладаг.

 

11

Т.Туяа

“Ачит шагай” ХХК-д ажилладаг.

 

12

С.Дуламсүрэн

“Нарлаг” ХХК-д ажилчин

 

13

Н.Ариунаа

“Мах Импэкс” ХК-д ажилчин

 

14

Б.Мэндбаяр

“Атар Өргөө” ХК-д ажилчин

 

15

Д.Лхагвадаш

“Өгөөж” ХК-д ажилчин

96961199, 88841984

16

Д.Анударь

МУИС-ийн магистрант сурдаг.

 

17

Ж.Цогзолмаа

Дорноговь аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилладаг.

 

18

Э.Мөнхзул

“Чандмань ээж” ХХК-д ажилчин

 

19

Ш.Шүрэнчимэг

БНСАУ-д суралцаж байна.

 

20

Ч.Хүрэлчулуун

Чех улсад ажилладаг

 

21

Ж.Загдбал

Ажил эрхэлж байгаа нь тодорхойгүй

 

22

Т.Тунгалаг

“Хатан сүйх” ХХК-д ажилладаг

 

23

Э.Нарантуяа

“АПУ” ХК-д ажилладаг.

 

24

Д.Амгалан

ХУД-ийн 11-р хорооны зохион байгуулагч

 

25

Н.Түмэнжаргал

Нисэхийн хоолны газарт тогооч

 

26

Б.Солонго

“Талх Чихэр” ХК-д ажилчин

 

27

Ю.Гандолгор

“Аварга” дээд сургуульд багш

 

28

Б.Барсболд

 

 

 

2008 онд “Хүнсний үйлдвэрлэлийн технологи” мэргэжлээр

төгсөгчдийн судалгаа

 

Төгсөгдийн овог нэр

Эрхэлж буй ажил

Холбоо барих утас, майл хаяг

1

Б.Ариунзаяа

Төв аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилчин

 

2

Э.Адилбаяр

ХААИС-д сурч байгаа

 

3

Э.Баяржаргал

"Талх чихэр" ХК-д ажилчин

 

4

Ө.Гэрэлт-Од

"Талх чихэр" ХК-д технологич

 

5

Б.Даваа

Дорнод аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилчин

 

6

Ш.Жавзандулам

“Биндэрьяа” ХХК-д технологич

 

7

Л.Наранчимэг

Өвөрхангай аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилчин

 

8

Б. Нарангэрэл

ШУТИС-ийн ХИБС-д магистрант

anjuuka_1410@

yahoo.com

9

Б.Одончимэг

Хувиараа бизнес эрхлэгч

 

10

Т.Оюунцэцэг

 

 

11

Д.Болоржаргал

Архангай аймгийн хүнсний үйлдвэрт ажилчин

 

12

Т.Оюунтуяа

 

 

13

Т.Ариунболд

 

 

14

Н.Уртнасан

 

 

    Харилцагч байгууллагууд

    © 2015 он, Технологийн дээд сургууль. Бүх эрх хуулиар хамгаалагдсан